Grootste aanbod gecontroleerde woningen
Kwaliteit komt bij ons op de eerste plaats
Elke woning wordt voor uw aankomst gecontroleerd om u een zo goed mogelijk verblijf te garanderen.
"La Grange", huis 4-kamers 115 m2 op 2 verdiepingen. Rustiek ingericht: groot woon-/eetkamer 40 m2 met eettafel en TV (Flatscreen TV). Uitgang naar het terras. 2 kamers, elke kamer heeft 1 2-pers bed (140 cm, lengte 190 cm). 1 kamer met 2 bedden (90 cm, lengte 190 cm). Open keuken (1 kookplaat, oven, afwasmachine, 3 kookpitten (vlammen), broodrooster, waterkoker, magnetron, diepvriezer, elektrische koffiemachine). Douche, aparte WC, dubbele wastafels. Bovenverdieping: galerij met afgeschuinde daken met eettafel. Aparte WC. Olie-verwarming. Terras 15 m2. Terrasmeubelen, barbecue (verrijdbaar). Ter beschikking: wasmachine, strijkijzer. Rookvrij huis. 1 huisdier/hond toegestaan. Rookmelders. In plaats van een afgesloten slaapkamer bevinden sommige slaapgedeeltes zich in een open ruimte (galerij, nis, etc.).
St Jean la Gineste 16 km van Gramat: Cottage "La Grange". In een gehucht, 2 km van het centrum van Saint-Jean-Lagineste, 9 km van het centrum van Saint-Céré, 16 km van het centrum van Gramat. Voor medegebruik: terrein 1.500 m2, overdekt zwembad (12 x 6 m, 85 - 185 cm diepte, seizoensgebonden beschikbaarheid: 01.Mei. - 15.Sep.). Tafeltennis, terras, tuinmeubelen. Verwarming ter plaatse te betalen (01.Okt. - 15.Apr.). Parkeerplaats bij het huis op het terrein. Levensmiddelenwinkel 8 km, restaurant 8 km. Attracties in de buurt: Rocamadour 26 km, Parc animalier de Gramat 17 km, Gouffre de Padirac 13 km, Sarlat 71 km, Grottes de Lascaux 81 km. Auto noodzakelijk. De eigenaar woont op hetzelfde terrein. Vergelijkbare accommodaties kunnen worden geboekt. Object referentie: FR3801.102.1 is gelegen op hetzelfde terrein.
Voorafgaand aan uw vertrek ontvangt u de reisdocumenten met de belangrijkste informatie en het exacte adres van uw vakantiewoning.
314 m boven zeeniveau. >>Hoofdstad van 'Le Causse' Kleine stad met 3.800 inwoners, 56 km van Cahors, 58 km van Brive, 75 km van Aurillac. In de plaats: levensmiddelenwinkels, levensmiddelenzaak, restaurant, concerten, bioscoop. Bezienswaardigheden: de klokketoren, la rue St Roch. De gastronomische specialiteiten: ganzenlever (foie gras), truffels, confit (in eigen vet ingemaakt vlees). In een straal van 30 km zijn talrijke Middeleeuwse rijkdommen te ontdekken. Verschillende excursies: Rocamadour, de vallei van de Dordogne en de 'Gorges du Tarn'.
Kanovaren. Tennis. Paardrijden. Vissen. Wandelpaden, klimmen. Fietspaden, mountainbikeroute.
Bekijk hier de locatie van uw vakantiewoning.
De sleuteloverdracht wordt geregeld door ons behulpzame personeel die 24/7 online of ter plaatse beschikbaar zijn voor al uw vragen.
Interhome heeft vele succesvolle decennia ervaring in de huizenverhuur. Onze klanten waarderen ons op Trustpilot met een 8.7.
Interhome is al sinds 1965 Europa's leidende aanbieder van vakantiewoningen, met meer dan 35.000 unieke vakantiehuizen, appartementen en chalets in 27 landen. Wij verhuren voornamelijk vakantiewoningen van privé-eigenaren, maar ook op vakantieparken. Interhome biedt vakantiewoningen voor kleine en grote gezelschappen, variërend van 2 tot 45 personen. Interhome is 24 uur op 24, 7 dagen op 7 telefonisch bereikbaar.
Een verblijf in een vakantiehuis of appartement biedt zoveel voordelen: breng uw tijd door zoals u het zelf wilt. Geen overlast van andere gasten of hotelpersoneel, u brengt uw tijd door volgens uw eigen regels en tempo. Of u nu een city trip, een ontspannende vakantie met het gezin of vrienden. Ontspan en geniet van de ruimte, flexibiliteit en vrijheid in uw eigen vakantieverblijf.
vanaf EUR 535
bijv. 20/5/2024 - 27/5/2024